Tymczasem dzięki zaawansowanej technologii stomatolodzy mogą to zmienić… w przeciągu 24 h! Wszystko za sprawą implantów. Polacy coraz chętniej się do nich przekonują. Wpływ na to ma bez wątpienia  lepsza  edukacja  pacjentów i łatwy dostęp do najnowszych technologii, obecnych niemal w każdym gabinecie.

Wiedzy i technologii stomatologicznych XXI wieku dostarczają z pewnością Międzynarodowe Targi Stomatologiczne KRAKDENT®, które odwiedziło ponad 16 tys. osób. Ofertę najnowocześniejszych sprzętów zaprezentowało 447 firm z 28 krajów!

Targi KRAKDENT® to nie tylko technologia jutra. To także ogromna dawka wiedzy. W ramach Kongresu Dental Spaghetti z prelekcjami wystąpili najlepsi dentyści na świecie, twórcy wielu stomatologicznych patentów. Olbrzymim zainteresowaniem Zwiedzających cieszyły się też warsztaty i prezentacje, organizowane w ramach KRAKDENT-edu.

KRAKDENT® po raz kolejny udowodnił, że to właśnie w Krakowie spotykają się wiodący przedstawiciele branży, którzy wiedzę tu zdobytą przekuwają na coraz lepiej skrojoną pod pacjenta ofertę.

Ci, którzy nie zdążyli się o tym przekonać w Krakowie, powinni już dziś wpisać do kalendarza datę 16–17 listopada. To właśnie wtedy we Wrocławiu odbędą się Targi Dentamed – trzecie co do wielkości tego typu wydarzenie w Polsce, od 17 lat przygotowywane z myślą o dolnośląskich stomatologach. Podniesienie kwalifikacji, wzbogacenie wiedzy medycznej, nawiązanie nowych kontaktów – powodów na odwiedzenie Targów jest wiele. Warto odnaleźć swój i w połowie listopada zajrzeć do Wrocławia!