Elektroniczna zgrzewarka do pracy ciągłej przy stałej temperaturze. Euroseal Infinity powstała na bazie niezawodnej zgrzewarki Euroseal 2001 Plus, czerpiąc z niej swoją niezniszczalną konstrukcję i kluczowe elementy. Wytrzymała, wiarygodna i łatwa w obsłudze, nowy projekt zwraca uwagę i jest jednocześnie funkcjonalny. Zarówno gniazdo na nożyk jaki i rączka do zgrzewania zostały umieszczone z przodu zgrzewarki, poprawia to ergonomię i bezpieczeństwo pracy. Pakowanie i zgrzewanie staje się łatwiejsze.
Budowa zgrzewarki jest bardzo kompaktowa, mieści się na blacie jak i w pozycji pionowej zawieszona na ścianie. Euroseal Infinity oferuje dwa sposoby dystrybucji rękawów: bezpośrednio z korpusu lub z poprzecznego wieszaka, który znajduje zastosowanie w pozycji wiszącej zgrzewarki. Gładkie powierzchnie ułatwiają czyszczenie urządzenia. Spełnia wymogi norm: EN 868-5 i EN 11607-2.

Ergonomiczna
Wbudowany nożyk i dźwignia listwy grzewczej z przodu urządzenia czyni pakowanie łatwiejszym.

Wiarygodna
Jest wyjątkowo łatwa w użyciu i ogranicza możliwość popełnienia błędów.

Silna
Wysokiej jakości materiały i solidny design czyni zgrzewarkę praktycznie niezniszczalną.

Kompaktowa
Kompaktowy rozmiar pozwala na postawienie na blacie lub zawieszenia na ścianie.

Bezpieczna
Rolka blokująca do rękawów utrzymuje je zawsze w obszarze zgrzewania.

Elastyczna
Uchwyt na rękawy może być umieszczony w dwóch pozycjach: wysoko kiedy urządzenie jest zawieszone a ścianie lub nisko w pozycji nablatowej dla łatwiejszego pozycjonowania i dystrybucji rękawów.

Parametry Techniczne:
  • szerokość zgrzewu: 12 mm
  • maksymalny zgrzewany rękaw: 310 mm
  • wymiary: 432 x 215 x 430 mm
  • waga: 7,1 kg
  • zasilanie: 230 V, 100W