TECHNOLOGIA DO TWOICH USŁUG

Niezawodny, innowacyjny i przyciągający wzrok design, jest idealnym narzędziem dla osób zwracających uwagę na szczegóły i jakość oferowanego przez nich leczenia stomatologicznego.
Wyświetlacz parametrów pracy oraz personalizacja ustawień pozwala lepiej dostosować urządzenie do Twoich preferencji. 
Dzięki Isotron nic nie jest pozostawione przypadkowi. Wyjątkowy interfejs sterowania dostosowanie wszystkich parametrów pracy do własnych wymagań. Będziesz mógł dostosować prędkość lub moc oraz poziom chłodzenia dla każdego z instrumentów osobno. Prędkość instrumentów obrotowych, moment obrotowy mikrosilnika, moc instrumentów takich jak skaler, rodzaj sprayu, funkcje sterownika nożnego. Ty decydujesz, czy chcesz używać programów domyślnych, czy utworzyć własne. Każdy z 4 lekarzy może zapamiętać własne ustawienia.
Kontrolowanie Isotron jest łatwe. Za pomocą sterownika nożnego możesz sterować nie tylko końcówkami a także fotelem, lampą oświetleniową oraz innymi zaprogramowanymi funkcjami np. włączaniem i wyłączaniem sprayu. Pozwala to skupić się na pracy, bez konieczności ręcznego sterowania i eliminuje ryzyko zakażenia krzyżowego. Sterownik nożny występuje w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Wszystko to poparte jest pełną 4-letnią gwarancją producenta.

Autoryzowany dystrybutor EURODENT firma PROFI ul. Częstochowska 40; 87-100 Toruń tel. 566486001 info@systemydetystyczne.com