Whitening Luxury System to nie tylko profesjonalne działanie, to zaawansowane działanie. Biały uśmiech to nie tylko kwestia estetyki. To oznaka zdrowia i sposób na dobre samopoczucie, dzięki któremu czujemy się pewnie i jesteśmy w stanie zdobywać świat. Podobnie jak styl, zapach czy maniery, również uśmiech stanowi jedną z tych cech, które decydują o naszej wyjątkowości. Aby zapewnić zębom biel a Tobie dodać pewności siebie eksperci Curasept stworzyli Whitening Luxury System – doskonały system wybielający, którego skuteczność to wynik połączonego działania pasty oraz szczoteczki do zębów oferowanym w tym luksusowym preparacie. Odpowiednio dobrane składniki aktywne sprawiają, że Whitening Luxury System nie tylko wybiela zęby, ale ma również działanie remineralizujące, które pomaga przeciwdziałać naturalnemu starzeniu się szkliwa.

WĘGIEL BIOAKTYWNY - Dzięki strukturze mikrocząstek pochłania substancje barwiące, które mogą powodować żółknienie szkliwa.
HYDROKSYAPATYT - Podstawiony hydroksyapatyt sprzężony z chitozanem w połączeniu ze stężonym fluorem działa remineralizująco pomagając wzmocnić szkliwo i zmniejszając jego ubytki.
NADTLENEK KARBAMIDU - W połączeniu z Peroxydonem przyspiesza działanie wybielające i pomaga utrzymać osiągnięty efekt.
PEROKSYDON -  jest w stanie powolnie uwalniać tlen i przenikać do struktury szkliwa skutecznie  walcząc z przebarwieniami zębów i zapewniając długotrwały efekt.

Seria zawiera 3 pasty wybielające wraz ze szczoteczki Curasept:
  • Black Lux – Intensywny, miętowy smak
  • White Lux – Delikatny miętowy smak
  • Gold Lux – Świeży, miętowy smak