Dla zwiedzających

 

Nie stój w kolejce i zarejestruj się online

W tym roku wstęp na KRAKDENT jest bezpłatny. Z powodu wymogów bezpieczeństwa sanitarnego każdy uczestnik będzie zobowiązany do dokonania rejestracji online. Wystarczy zarejestrować się na stronie, wypełnić ankietę epidemiologiczną a w dniu targów bezdotykowo zeskanować pobrany ze strony bilet. Identyfikator jest ważny przez wszystkie dni trwania targów. -> REJESTRACJA ONLINE

 

EXPO Kraków jest w pełni przygotowane do organizowania wydarzeń w obecnej sytuacji. Już w czerwcu odbyło się pierwsze wydarzenie w nowych warunkach sanitarnych – Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE. Był to swoisty sprawdzian dla całego zespołu organizacyjnego, który został zdany celująco. Zadowolenia nie kryli zarówno wystawcy, jak i goście. Zabezpieczenie sanitarne – dezynfekcja, podajniki z odpowiednimi płynami itp. – nie nastręczały trudności, podobnie jak obowiązek noszenia maseczek.

 

25 lipca weszło w życie rozporządzenie ministerialne: na targach, konferencjach, kongresach czy szkoleniach będzie mogła przebywać 1 osoba na 2,5 m2. Został również zmniejszony dystans społeczny między gośćmi – z 2 do 1,5m. Oznacza to, że na KRAKDENCIE nie będziemy musieli limitować ilości zwiedzających, ponieważ EXPO Kraków jest na tyle duże, że bezpiecznie pomieści dotychczasową coroczną ilość zwiedzających.

 

Targi KRAKDENT to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów z całego świata oraz z nowościami z branży stomatologicznej.
Przyjdź, zobacz i zostań z nami!

 

Zakres ekspozycji targowej:

Producenci, przedstawiciele, dystrybutorzy sprzętu, narzędzi, materiałów dentystycznych, środków farmaceutycznych, odzieży medycznej, oprogramowania medycznego z całej Polski.

 

 

 

 

Informacje praktyczne


           

Bezpieczne targi

            
​             

Rejestracja online


      Odbierz BEZPŁATNY bilet wstępu


"We wrześniu wybieram się na Targi Stomotologiczne Krakdent,
Mam nadzieję że spotkam tak również moich kolegów i koleżanki z gabinetów stomatologicznych ze wszystkich części Polski! Do zobaczenia w Krakowie!"
 
Maciej Żarow DDS, PhD
Private Practice and Dental Education Course Centre

Zapoznaj się z regulaminami bezpieczeństwa i korzystania z EXPO Kraków oraz parkingu dostępnymi TUTAJ.