Dla wystawcówDlaczego warto postawić na KRAKDENT®?.

Od 28 lat tworzymy z udziałem setek firm z branży największe i najlepsze targi stomatologiczne w Polsce.

Pomimo trudnego czasu, wierzymy że najbliższe targi pozwolą pobudzić branżę i nieco przyspieszyć powrót do normalności.► Jesteśmy w pełni przygotowani do zrealizowania bezpiecznych targów, zgodnie z reżimem sanitarnym (zobacz więcej...)


► W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia gabinetów stomatologicznych - począwszy od profesjonalnych sprzętów i umeblowania a kończywyszy na materiałach niezbędnych do codziennej pracy.


► Tutaj spotyka się cała branża!► Targi KRAKDENT® umożliwiają nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych oraz znalezienie nowych klientów wśród ponad 15000 branżowych Zwiedzających z Polski a także m.in Ukrainy, Słowacji, Czech i Niemiec.
Statystyki targowe są sprawdzone i potwierdzone przez audyt CENTREX-u (Związek Międzynarodowych Statystyk Targowych).

Doborowe towarzystwo ponad 300 Wystawców z Polski i zagranicy, prezentujących nowości i najlepsze produkty z branży stomatologicznej.


Targi to także:► wartościowy program towarzyszący KRAKDENT-edu, całodniowe kursy medyczne, prezentacje i szkolenia firm, które wzbudzają zainteresowanie Państwa klientów,


► intensywna promocja - 24 000 informatorów wysyłanych pocztą tradycyjną oraz kolejne kilka tysięcy w formie newsletterów, a także szeroko zakrojona kampania marketingowa w niemal wszystkich czasopismach i portalach branżowych..


-


Organizator Targi w Krakowie Sp. z o.o.... to firma znana i ceniona w branży eventowej. Mając wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez targowych, co roku gwarantujemy doskonałą obsługę i przygotowanie wydarzenia. Należymy do Polskiej Izby Targowej a nasze targi są audytowane przez Centrex.


Nasza firma w 2011 r. została członkiem prestiżowej światowej organizacji, jaką jest Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI.  Ponadto od kilku lat jesteśmy członkiem ICCA – Międzynarodowego Stowarzyszenia Konferencji i Kongresów, gwarantującego najwyższy poziom organizowanych spotkań. 

!

UWAGA! Z powodu otrzymania informacji o krążących wiadomościach z propozycją udostępnienia rzekomej bazy danych zwiedzających KRAKDENT, informujemy, że nie udostępniamy żadnych baz danych wystawców czy zwiedzających nikomu oraz z nikim nie współpracujemy w takim zakresie. Proszę więc w przypadku dostania takiej wiadomości o zignorowanie jej i nieodpowiadanie (ryzyko związane ze spamem).