Implantologia, chirurgia, stomatologia dziecięca i estetyka to główne zagadnienia, które zostaną poruszone podczas 3 oferowanych w ramach Krakdent-edu kursów dla lekarzy dentystów. Zgłębimy tematy implantacji natychmiastowej, znaczenia tkanek miękkich otaczających implanty, ortodoncji u dzieci w okresie uzębienia mieszanego, powikłań choroby próchnicowej zębów mlecznych, a także przeszczepów bloków kostnych i odbudowy adhezyjnej. Zapowiada się interesująco i różnorodnie.
Technicy dentystyczni, podczas dedykowanych im warsztatów, będą mogli wykonać korony ceramiczne, płytki akrylowe z łukami lutowanymi do klamer Adamsa, protezy akrylowe. Praktyka czyni mistrza!
Dla higienistek i asystentek stomatologicznych przygotowaliśmy kurs i warsztaty. Poruszone zostaną tematy min. anestezji w zabiegach profilaktycznych i leczniczych, diagnostyki laserowej i zastosowaniu lasera w leczeniu błony śluzowej, nowej klasyfikacji chorób przyzębia.
 
Tegoroczna edycja Dental Spaghetti skupi się na tym, jak rozwiązywać problemy w leczeniu estetycznym i funkcjonalnym („pomiędzy ortodoncją a stomatologią odtwórczą”). Prelegenci z całego świata oraz kursy praktyczne (Funkcjonalne planowanie leczenia - ważne parametry okluzyjne i ortodontyczne, Kompozyt - zęby przednie - ABC zamykania diastem materiałami kompozytowymi, Kompozyt - zęby boczne - ABC funkcjonalnej odbudowy zębów bocznych. Jak dokumentować swoje odbudowy i jak się uczyć na własnych błędach, Endodoncja - minimalizacja ryzyka podczas leczenia endodontycznego w oparciu o rozwiązaniasystemowe Maillefer) zapewnią dużą dawkę wiedzy podaną przez światowych ekspertów.


Zainteresowanych zapraszamy na strony zawierające:

Uwaga, do końca lutego ceny kursów są niższe, warto przyjrzeć się ofercie edukacyjnej jeszcze dziś!