Dla wystawców


Informujemy, że w hali Wisła i hali Dunaj brak wolnych miejsc.


zgłoszenie uczestnictwa

       
​                        

 

ostatnie wolne stoiska


​                        ​​

lista wystawców i plan hali


​                        

formularze dodatkowe


                       
                        

oferta reklamowa


                        

informacje dla wykonawców stoisk


 

regulaminy EXPO Kraków​


​                         

rezerwacje hotelowe


 

konkurs o Medal Targów


 

Uwaga na firmy oferujące katalogi wystawców

 

Uwaga na firmy Expoguide, International Fairs Directory, Construct Data i MULPOR Company S.A., które oferują niewiarygodne katalogi wystawców

Ostrzegamy przed oszustwami popełnianymi w stosunku do wystawców przez firmę Expoguide z Meksyku, jak również przed International Fairs Directory z Urugwaju, Construct Data i MULPOR Company S.A.

 

Obie firmy te oferują Wystawcom targowym wpisy reklamowe w niskiej jakości w niewiarygodnych katalogach internetowych powołując się na współpracę z organizatorem i wykorzystując bezprawnie jego logotypy. Ukryte w formularzach ofertowych warunki umowy niosą za sobą długoterminowe zobowiązania do zapłaty kwot w wysokości kilku tysięcy euro.

 

Uprzejmie informujemy, że Targi w Krakowie nie współpracują z Expo Guide z Meksyku ani z firmą International Fairs Directory z Urugwaju ani z firmami Construct Data i MULPOR Company S.A. A posługiwanie się przez te firmy naszym logotypem bądź logotypami naszych targów jak i powoływanie się na obopólną współpracę jest bezprawne.

 

Więcej o tego typu działaniach oraz informacje, jak się bronić znajdą Państwo na stronie  na stornie Polskiej Izby Przemysłu Targowego.